Sme kamaráti

V Hento Toto sa veľa smejeme, ale pri kreslení sa musíme sústrediť. Doma máme každý aj svoje záľuby. Maťo počúva skupinu Die Stoakogler, Luky má rád vesmír, Janka chodí na kávičku, Patrik pozerá futbal, Dudík prenáša ťažké veci, Lukáš študuje knihy, Miško zapája žiarovky a Lucka pozerá rozprávky. Sme dobrí v kreslení a radi predávame, preto vznikla značka Hento Toto.

Sme kresliči

Z hľadiska histórie sa poznáme už dlho. Aj keď niekto dlhšie a niekto kratšie. Ale to nevadí, lebo sme kamaráti. Už sme robili rôzne aktivity, ale najdlhšie kreslíme. Veľmi nás to baví a preto sme kresliči. V umení sa aj vzdelávame. Máme workshopy, výlety za umením, art camp a robili sme aj výstavu. A tá bola vynikajúca.

Sme tím

V našej značke Hento Toto je veľa ľudí a každý tu má svoje miesto. S pomocou šikovných grafikov a dizajnérov vznikajú z našich kresieb pekné produkty. Ďalší naši kolegovia sú usilovní, aby sa produkty dobre predávali v predajniach a na internete. Všetci sa veľmi tešíme, že vám robíme radosť.

Bol raz jeden človek

Značku Hento Toto zastrešuje občianske združenie Bol raz jeden človek, v ktorom sme od roku 2006 pripravili pre našich kamarátov s mentálnym postihnutím množstvo vzdelávacích, pracovných, umeleckých a voľnočasových aktivít. Nie sú to naši klienti, ale kamaráti a kolegovia. Vďaka tomu môžeme spolu robiť to, čo nám dáva zmysel a všetkých nás baví.